Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
19-02-2021 20:51:10

İL BAŞKANIMIZ DOĞAN ÜNLÜ: ÇATALZEYTİN SAHİL TAHKİMATINI HIZLA BİTİRECEĞİZ

İl Başkanımız Doğan Ünlü, İl başkan yardımcılarımız ve İl yönetim kurulu üyelerimiz Çatalzeytin ilçelerini ziyaret etti.


Çatalzeytin de birçok temasta bulunan İl Başkanımız Doğan Ünlü ve teşkilat mensupları, İlçe Kaymakamı Mubin Demirkıran'ı, Meslek Yüksek Okulunu, Orman Müdürlük, Esnaf ve Sanatkarlar Odasını, Devlet Hastanesini, Muhtarlar Derneğini, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifini ziyaret.

Çatalzeytin programı yürüten esnaf ziyareti de gerçekleştiren Başkan Ünlü, Önceki dönem İlçe Başkanımız Sinan Karadağ ve Hasan Çay'ı da ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Yoğun kar yağışı ile birlikte dağılmada elektrik kesintilerinin önüne geçmek için kurulan jeneratör merkezini de unutmayan Başkan Ünlü çalışanlardan bilgi aldı ve zor şartlarda yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan İl Başkan ÜNLÜ "Bugün Çatalzeytin ilçemizi teşkilatımızla birlikte ziyaret ediyoruz. Birçok resmi temasta bulunduğumuz ilçemizde diğer yandan parti çalışmalarımızı da sürdürüyoruz. Bu kapsamda bir vefa hareketi olduğumuzun tezahürü olarak önceki dönem ilçe başkanlarımızı da ziyaret ettik. Esnaflarımızla hasbihal etme fırsatı bulduk. İlçemiz yoğun kar yağışından etkilendiği için yol ve elektrik konusundaki çalışmaları yerinde gördük. Devletimiz tüm imkanlarıyla karla mücadele çalışmalarını gerçekleştirdi, yollarımız açık. Elektrik hatlarında meydana gelen arızayı ise çevre illerden gelen takviye ekiplerle birlikte zorlu hava koşullarına rağmen aşmayı başardık. Diğer yandan Çatalzeytin ilçemizde hükümet yatırımlarımız da hızla devam ediyor. Çatalzeytin devlet hastanemizin yapılmasıyla ilgili çalışmalarımızı yürütüyoruz. Sahil tahkimatı için de 2021 ödeneğimiz geldi. Bu projeyi önemsiyoruz. Sahilimizi daha güvenli hale getirecek bu projeyi de hızla bitireceğiz. Çatalzeytin ilçemizde Ginolu Caddesinden Çatalzeytin Meslek Yüksekokulu arasındaki karayolunda çalışmalar baharın gelmesi ile birlikte devam edecek ve inşallah 2021 yılında bitirilecektir. Ödeneği mevcut olup müteahhit firma şantiye kurma çalışmalarına başlamıştır. Yine Çatalzeytin Ergin AÇIKGÖZ Çok Programlı Lisesi’ne ek bina ve atölye işçilik binasının ödeneği hazır olup 2021 yılı içerisinde bitirilecektir. Her zaman dediğimiz gibi bizler boş laf üretmiyoruz, hizmet üretiyoruz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz millet. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu düsturla çalışmalarımızı hem Çatalzeytin için, hem Kastamonu'muz için sürdüreceğiz" dedi.

İl Başkanımıza ve teşkilatımıza, İlçe Başkanımız Musa İhsan Uğuz ve yönetimi de eşlik etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.